Kredyty i Ubezpieczenia w Jastębiu-Zdrój

 

Pon - Sob 9.00 - 21.00

 

tel. 32 470 40 04

 

 

 

Ubezpieczenia Jastrzębie Zdrój
GALERIA ZDRÓJ - Jastrzębie Zdrój


e-mail:
kontakt@twoje-kredyty.com.pl

Ubezpieczenia Jastrzębie Zdrój
Kredyty Jastrzębie Zdrój

KREDYTY DLA FIRM

Kredyt dla firm

Masz pomysł na biznes? Chcesz powiększyć firmę? A może kupić środek transportu? Brakuje Ci na to wszystko gotówki? Kredyt inwestycyjny pomoże zrealizować Twoje plany. Przyjdź do nas, a my załatwimy za Ciebie szereg niezbędnych formalności, podpowiemy jakie dokumenty należy przygotować i najważniejsze - wskażemy bank z najbardziej optymalnymi rozwiązaniami.

 

Kredyt inwestycyjny to rodzaj kredytu bankowego, którego celem jest finansowanie operacji podejmowanych przez osobę, która zaciąga kredyt. Głównym założeniem tych czynności jest zwiększenie majątku trwałego. Środki pieniężne uzyskane w wyniku zaciągnięcia kredytu inwestycyjnego dla firm mogą służyć do finansowania inwestycji wykonywanych przez przedsiębiorcę.

 

Jakie warunki muszą być spełnione, aby otrzymać kredyt tego typu?

 

Przede wszystkim konieczne jest złożenie wniosku o kredyt inwestycyjny, w którym należy udokumentować wydajność ekonomiczną, trafność przedsięwzięcia, oczekiwane przychody, należycie sporządzone kosztorysy oraz wstępne projekty operacji i biznesplan.

 

Wyróżniamy trzy główne typy zobowiązania finansowego w postaci kredytu inwestycyjnego dla firm:

  • kredyt na wyposażenie – przydzielany na kupno nowego sprzętu lub jego unowocześnienie, może być też wykorzystany na inwestycje w kupno lub budowę mienia stałego
  • kredyt na restrukturyzację - gdy kredyt tego typu zostanie uzyskany przez przedsiębiorcę, jest najczęściej przekazywany na wydatki związane z restrukturyzacją układu gospodarczego danej firmy, co ma na celu przywrócić jej stabilność
  • kredyt na zakup – wydawany na stworzenie nowych obiektów przemysłowych lub rolnych

 

Już teraz skontaktuj się z nami w celu doboru najkorzystniejszej dla Ciebie oferty!!!


KREDYTY DLA FIRM Jastrzębie Zdrój